Het zal u niet ontgaan zijn dat v.v. Vorden meer activiteiten heeft ontplooid op Social Media, want naast het facebook-account, Twitter (X) en YouTube wordt ook het Instagram-account veelvuldig gebruikt. Op dit moment zitten wij rond de 1000 volgers en wordt onze website gemiddeld 550 keer per dag bekeken (unieke bezoekers). Om te zorgen dat het bezoek aan onze website nog beter en makkelijker wordt, zetten wij alle nieuwsitems ook op Facebook, X en Insta. Daarnaast kunnen deze drie Social_Media kanalen ook voor andere doeleinden en nieuwsitems worden gebruikt. Zo hebben wij sinds een half jaar twee nieuwe fotografen op ons Sportpark rondlopen, naast onze huisfotograaf Johan Bolink, die via Facebook en Instagram wekelijks hun fraaie plaatjes aan ons laten tonen. Mark Zelle en Damian Piekaar hebben beide op Facebook een eigen pagina, vanwaar uit telkens wordt gedeeld op het v.v. Vorden-account. Op deze wijze kunnen voetballers en voetbalsters, maar ook alle andere volgers van onze vereniging genieten van de prachtige reportages van deze twee mannen, die dus samen met Johan Bolink wekelijks zorgen voor zo’n 250 foto’s van de diverse elftallen.  Ook op YouTube zijn wij via het v.v. Vorden-kanaal actief en hierbij wordt vanavond om 20.00 uur het het laatst ontwikkelde filmpje van Yun Wentink actueel met een terugblik op de laatste 15 jaar! Kijk hieronder naar de diverse links voor de Social-Media kanalen van v.v. Vorden.

Klik op onderstaande foto’s om naar het betreffende Social_Media kanaal van v.v. Vorden te gaan.