Het is een paar weken geleden al bekend gemaakt dat voor alle jeugd- en seniorenteams in de B-categorie de competitie niet hervat zal worden, en vandaag heeft de KNVB bekend gemaakt dat ook de A-categorie bij de senioren (bij v.v. Vorden het 1e en 2e elftal) dit seizoen niet meer in competitieverband uit zal komen. Alleen voor de A-categorie bij de jeugd (bij v.v. Vorden is dit JO19-1) is er nog een kleine kans dat er een alternatief schema opgezet wordt en er dus een halve competitie wordt gespeeld of een opzet met poules. Voor alle andere teams (bij v.v. Vorden dus alle teams behalve JO19-1) zal er door de KNVB een zogenaamde Regio-Cup georganiseerd worden in april en mei. Voor de teams in de A-categorie bij de senioren (bij v.v. Vorden het 1e en 2e elftal) is ook de degradatie- en promotieregelingen vervallen en dit houdt in dat het 1e elftal het komende seizoen in de 2e klas uit zal komen en het 2e elftal in de res. 3e klas.

Voor meer informatie ga naar de volgende informatiesite van de KNVB