Na een aantal natte weekenden met afgelastingen en inhaal weekenden is de maand april weer begonnen en lijkt het erop dat we vanaf heden alle zondagen aan de bak mogen. Hoogtijd om daarom een tussenstand op te maken van het topscorersklassement.

Daarin kunnen we stellen dat Djoi Stevens een ruime voorsprong heeft. De voorhoedespeler van Vorden 3 blijft ze geregeld in het netje liggen en heeft hierdoor een ruime voorsprong op de nummer 2, Rik Schröer. Na de winterstop stokt de doelpuntenmachine bij Rik een beetje. Wellicht kan een goede eindsprint hem nog naast of misschien voorbij Djoi brengen. Maar naast Rik zijn er inmiddels meer kapers op de kust.

Chico Lindenschot staat inmiddels naast Rik en wist de afgelopen weken maar liefst 5 keer het doel te vinden. Maar Chico was niet de enige. Vorden 7 was ook aardig op schot. De aanvallers hadden het vizier op scherp, want de spitsen Jurjen Temming en Sven Hendriks scoorden ook allebei 5 keer en maakten zo een mooie sprong in het klassement.

Voor de gehele tussenstand klik op “Wedstrijdinfo” en ga naar “Topscorer”.