Het best scorende team deze week was de familie Schoppers, Zij haalden als enige deelnemer in speelronde 16 en 17 in totaal 100 punten. De 40 punten van speelronde 16 resulteerde in een 18e plaats. Met 60 punten in speelronde 17 liepen zij net de weekwinst in speelronde 17 mis. De laatste speelronde werd een prooi voor Rob Oplaat. Rob was met 63 punten in speelronde 17 de allerbeste. De top 5 werd verder aangevuld met Ruud van der Linden, Sven Hendriks en Werner Jansen.

In het algemeen klassement nam Bas van der Veen de koppositie over van Henri Eggink. Henri heeft behalve na speelronde 3 en speelronde 5 het algemeen klassement aangevoerd. Met een 47e en 58e plek in respectievelijk speelronde 16 en 17 met in totaal 67 punten kende Henri een voor zijn doen slechte week.  Opvallend is dat zowel nummer 1 (Bas van der Veen) en nummer 3 (Michiel Balvert) nog geen weekwinnaar zijn geweest.