Een voorspelbare zondag zorgde ervoor dat de weekwinst van Rien Wabeke niet meer in gevaar kwam. Ajax, Feyenoord en FC Twente wonnen hun wedstrijden ruim. Als er dan iets niet te voorspellen was, was het misschien de 0-0 bij FC Emmen – NEC. Maar Rien maakte geen enkele fout op zondag en pakte met 71 punten de weekwinst. Hij had 8 punten voorsprong op de nummer 2. Deze plek wordt gedeeld door Friso Balvert en Edwin Schooltink.

Wim Enzerink eindigde met 62 punten op een gedeelde 3e plek. Daarmee deed hij wel goede zaken in het algemeen klassement. Hij breidde zijn voorsprong uit naar 16 punten op de achtervolging. Daar staat Christiaan Brinkhorst. Maar de nummer 3, 4 en 5 volgen snel. Dit zijn Gijs van Ditshuizen, Martin Leegstra en Christiaan Wichers. Kunnen zij nog aanhaken bij koploper Wim in de komende weken?

Voor de eindstand van speelronde 28 klik hier

Voor de tussenstand in het algemeen klassement klik hier