De afgelopen week is er weer volop gewerkt aan het project ‘Omheining Hoofdveld’ , want afgelopen zaterdag hebben zo’n 15 vrijwilligers de laatste bandjes en tegels gelegd, is het gehele tegelpad ‘aan getrild’ en hebben de spelers van de JO19-1 alle gecoate palen alvast klaar gelegd om geplaatst te worden. Vandaag zal er begonnen worden met het plaatsen en ‘in trillen’ van de palen in de voorbestemde gaten. Hieronder zijn enkele foto’s van deze werkzaamheden geplaatst, maar tevens is er een verwijzing naar de site van Johan Bolink, die als huisfotograaf een prachtige reportage heeft gemaakt van de werkzaamheden in de afgelopen 7 weken. Tenslotte is er nog een fraai filmpje te zien van het plaatsen van de palen (wel ff geluid goed aanzetten).

Ga naar de website van Johan Bolink om de fraaie reportage van het project ‘Omheining Hoofdveld’ te bekijken.

Hieronder enkele beelden van de werkzaamheden afgelopen week.

Voor een fraaie impressie van de werkzaamheden op zaterdag 13 augustus, bekijk dit filmpje ff : Omheining_Palen