In de afgelopen 2 weken is er een start gemaakt met het project ‘Ballenvanger_Overkant_Hoofdveld’ door de gaten te graven voor de 6 staanders, wapening te maken voor het beton en bekisting aan te leggen inclusief betonpoerten met bouten en moeren. Johan Verstege, René Nijenhuis, Jeroen Tijssen en Gert Groot Jebbink hebben zich hier mee bezig gehouden en gisteren stond het beton storten op het programma. Johan Verstege, Jeroen Tijssen, Jeroen Oonk, Herman Vrielink, Gert Groot Jebbink en Marc van der Linden hebben in 5 uur tijd zo’n 100 kruiwagens met 3 kuub aangemaakt beton gestort in de 6 gaten. Johan Verstege kijkt met tevredenheid terug op deze eerste 2 weken en geeft aan dat we nog op schema liggen om eind januari de constructie van de ballenvanger door Smederij Oldenhave te plaatsen en te monteren.