Tijdens de Corona-crisis maakt de Stentor iedere dag een fraaie video-reportage van een stad of dorp om van bovenaf een impressie te geven van de stilte op straat. Vandaag is onze plaats Vorden aan de beurt en dit levert prachtige beelden op, met o.a. een fraai gezicht van bovenaf van het zwembad, het tennispark en ons Sportpark ‘t Grote Veld. Graag hadden wij hier natuurlijk enige activiteit op terug gezien, lekkere trainingsoefeningen, mooie wedstrijden, lekkere duels, schoten op de paal, reflexen van de keeper, geschreeuw vanaf de kant, meeleven van het publiek…. maar wij weten allemaal dat dit er op het moment gewoonweg niet in zit. Wij zitten met z’n allen nog middenin de Corona-Crisis en moeten juist nu volhouden met het naleven van de maatregelen. Vandaar dat we dan ook maar ff moeten genieten van deze fraaie beelden : Beelden van Vorden in Corona-tijd