Het seizoen voor het betaalde voetbal zit er op. Alleen AZ en Vitesse vechten nog een onderlinge strijd uit voor het laatste Europese ticket. Voor de Voetbalpool zijn alle klassementen inmiddels opgemaakt. Bekend was reeds dat Sven Hendriks de allerbeste was. Nog niet gecommuniceerd waren de Top-10 van periode 4 en de Top-10 van de extra voorspellingen.

Cees van Zuilen behaalde de meeste punten in de 4e periode. De Top-3 in het algemeen klassement zaten daar kort achter en gaven elkaar niets cadeau. De 11 punten die Sven Hendriks meer behaalde ten opzichte van Jan Leegstra in periode 4, waren precies het aantal punten dat het verschil was in de eindstand. Verder 2 opvallende namen in de Top-10 van periode 4. Michael Hulleman en Willem Lichtenberg bewijzen dat je niet weekwinnaar hoeft te worden om in de prijzen te vallen. Een aantal weken goed scoren qua punten kan uiteindelijk een Top-10 klassering opleveren in een periode. Bas van der Veen zien we ook weer terug in deze Top-10. Bas is in totaal 3x weekwinnaar geweest, werd 3e in het algemeen klassement en behaalde Top-10 klasseringen in alle periodes. Alleen in de Top-10 van de extra voorspelling komt Bas niet voor. Het is maar goed dat Bas dichter bij Vorden is komen, zodat de €50,- prijzengeld en 14 consumptiemunten snel uitgegeven kunnen worden. De stand van periode 4 was als volgt:

1 Cees van Zuilen 369
2 Sven Hendriks 368
3 Jan Leegstra 357
4 Bas van der Veen 347
5 Ties Wentink 346
6 Rik Schröer 344
7 Michael Hulleman 340
8 Bas Schröer 339
9 Sep Enzerink 337
10 Willem Lichtenberg 335

Bij de start van het seizoen diende de extra voorspellingen ingevuld te worden. Niet door iedereen werd dit (bewust of onbewust) gedaan. Dertien deelnemers vulden niets in en 6 deelnemers vulden wel de eindstand in, maar vergaten de topscorer. Diegenen die wel deze extra voorspellingen invulden waren het erover eens dat het kampioenschap ging tussen Ajax (37x) en PSV (19x). Niemand koos voor een andere club. De meesten kozen ook voor Haller (21x) als topscorer, maar Zahavi (15x) werd ook regelmatig genoemd. Verder werd er nog gekozen voor Tadic (5x), Madueke (4x), Linssen, Akman, Götze, Danilo en Cordona (allen 1x)

Friso Balvert behaalde de meeste punten bij de extra voorspellingen. Ties Wentink had al een goede 3e en 4e periode en klom door een goede score bij de extra voorspellingen uiteindelijk naar de 4e plaats in de eindstand van het algemeen klassement. Jan Leegstra en Sven Hendriks zien we ook weer terug in deze Top-10. Daarbij moet wel gezegd worden dat Sven de 10e plaats deelde met Rik Limpers en Hugo van Ditshuizen. De loting pakte echter gunstig uit voor Sven, zodat hij ook deze prijs nog aan zijn totaal mag toevoegen. De Top-10 van de extra voorspelling was zoals hieronder weergegeven:

1 Friso Balvert 146
2 Ties Wentink 142
3 Willem Lichtenberg 130
4 Bart Lichtenberg 128
5 Udo Heij 126
6 Jurre Heij 120
7 Bram Houwen 118
8 Jan Leegstra 116
9 Sabine Groot Wassink 116
10 Sven Hendriks 110