Na weer eens 2 weken vrij geweest te zijn mochten we aantreden tegen PAX Vr1 die nummer laatst op de ranglijst waren bij aanvang wedstrijd. Vooraf gewaarschuwd dat je niets cadeau krijgt en dat we goed moeten beginnen en overal op het veld goed druk houden zodat ze niet aan het voetballen komen. Dit lukte het eerste kwartier zeer goed en dit resulteerde ook al snel in 2 goede doelpunten waar de eerste een prachtige assist van Laura over de verdedigers heen door Maree meegenomen kon worden en deze keurig afgerond werd. De 2e was een aanval over rechts waar Sara de bal naar binnen speelde op Lynn die net iets te kort klaar legde voor Maree, Maree was echter net iets eerder bij de bal dan de verdediger en kon de bal nog richting het doel passen. Hier was inmiddels Els goed naar binnen gekomen en kon de bal net voor de keepster raken en zo de 0-2 op het scorebord zetten. Vanaf hier werd het rommelig, Bij Pax kwam hun keepster ongelukkig in botsing met Maree en moest vervangen worden. Pax ging wat simpeler spelen en hanteerden veel de lange bal vanaf hun nieuwe keepster die ver over de middellijn kwam met haar uittrappen. Wij gingen hier niet goed genoeg mee om en hierdoor kwam Pax vaak nog gevaarlijk in de buurt van ons doelgebied. Als je weet dat de keepster een verre uittrap heeft dan moeten we als verdediging zorgen dat we eerder een paar meter terug zijn gezakt. Zodat niet onze achterste speelster dat duel hoeft aan te gaan, en op deze manier dus er geen rugdekking meer was. Maar buiten deze lange ballen kwam Pax ook steeds beter voetballend eruit en was onze druk gewoon niet meer genoeg en liepen we te veel achter de feiten aan. De aansluitingstreffer viel dan ook nog voor rust en dit gaf Pax natuurlijk weer moed. Met een aantal goede en ook fysieke speelsters wonnen ze de slag op het middenveld en konden wij aanvallend geen vuist meer maken.  In de rust vooral gezegd dat we het lef moeten hebben om echt overal de druk erop te houden en hierbij simpel spelen, speel diegene aan die vrij staat en makkelijk bereikbaar is, veelal hielden we de bal te lang aan de voet en leek het af en toe of we kleurenblind waren….zo vaak speelden we de bal zo bij Blauw-wit in de voeten. Begin 2e helft gingen we voetballend wel wat vooruit en bleven vooral de counters over waar Pax gevaarlijk uit werd. Maxime heeft 3 of 4 afstandsschoten gehad die ze allemaal makkelijk kon pakken. Waar wij eigenlijk met een aantal corners en acties wel iets meer een treffer verdienden was het uiteindelijk Pax die de 2-2 maakte vlak voor tijd. Helaas voor ons….Maar ja, de wereld vergaat niet, en ook hier moeten we weer van leren en komende weken laten zien wat we waard zijn. Als team er staan, keihard voor elkaar knokken en meedogenloos zijn in de aanval en vooral de afronding. Dan komt het allemaal vanzelf goed. We staan tenslotte nog bovenaan met 1 punt verschil. Komende week mogen we om 12.00 uur thuis aantreden tegen de nummer 2 Broekland waar dus direct een mooie kans is om dit te laten zien. Kom ons hierbij gerust aanmoedigen om deze topper!!