De finale om de Achterhoek Cup van Vorden JO15-1 afgelopen zaterdag in Doetinchem heeft al vele fraaie beelden opgeleverd. Maar naast de foto’s van Johan Bolink, Mark Zelle en onze reporters ter plaatse, Damian en Sidney, is er nu ook een samenvatting beschikbaar op YouTube. De organisatie van de Achterhoek Cup heeft er een ware finaledag van gemaakt met alles d’rop en d’ran en daar hoort dus ook een YouTube-film bij van de wedstrijd tussen Vorden JO15-1 en VIOD JO15-1. De organisatie van de Achterhoek Cup kijkt met veel tevredenheid terug op deze ware finaledag met de uiteindelijke winnaars Vorden JO15-1, Dinxperlo MO15-1 en VR1 en Heren 1 van DZC’68. Ga naar de site van de Achterhoek Cup voor meer informatie en geniet nogmaals van deze prachtige prestatie van Vorden JO15-1 en beleef vooral de opvallende wending in de 2e helft in geel-zwart voordeel nog eens opnieuw. Klik hier voor het YouTube-filmpje