Het kunstgrasveld, het pannaveldje, de vernieuwde kantine, de nieuwe omheining om het hoofdveld en de overkapping aan de zijkant van de kantine zijn vijf nieuwe elementen op ons Sportpark in de laatste drie jaar. Hartstikke trots en tevreden zijn wij over deze verbeteringen van het Europlanit Sportpark, maar tegelijkertijd willen wij het ook graag mooi houden. Vandaar dat het mooi en goed is om te zien dat er gisterenavond door de maandagavondploeg (iedere maandagavond maakt een groep van vier vrijwilligers in een totale groep van 16 schoon) flink is geboend en geschrobd om de kantine weer schoon te maken na het event zondagmiddag na Vorden_AZC. Ook de hal, de toiletten en de bestuurskamer waren gisterenavond weer klaar gemaakt voor een hele week intensief gebruik. Vandaag heeft de dinsdagploeg op het Sportpark weer enkele onderhoudsklussen uitgevoerd, want naast het schoonmaken van de kleedkamers, zijn er netten in een nieuwe trainingsgoal geplaatst, is er geschilderd onder de overkapping, is er een waterleiding aangelegd richting de geluidswal, zijn er reclameborden opnieuw geplaatst na afgelopen zondag en is de bult achter veld 2  met de bosmaaier flink kort gewiekt. Al met al mooi en goed om te zien dat we druk bezig zijn en veel tijd en energie steken in deze werkzaamheden, want we hebben een prachtige accommodatie, maar we willen het ook graag mooi houden!