Al vele jaren verkoopt v.v. Vorden in de week voor kerst oliebollen en de laatste jaren werd dit altijd gezamenlijk georganiseerd met de kerstmarkt van de Welkoop aan de stationsweg. Dit jaar is alles anders en dus ook de oliebollenactie. De vaste ‘oliebollen werkgroep’ gaat nu oliebollen bakken op het Sportpark en op zaterdag 19 december kan iedereen deze volledig ‘corona-proof’ ophalen door langs en over het Sportpark te rijden en in de auto te ontvangen. Het is dit jaar ook mogelijk om vooraf deze oliebollen (en andere v.v. Vorden gadgets) te bestellen via de ‘Oliebollen-App’. Profiteer van deze app door nu reeds je bestelling door te geven, zodat de ‘oliebollen werkgroep’ nog beter kan inschatten hoeveel oliebollen er gebakt moeten worden en hoeveel tijd zij hiervoor in moeten ruimen. Dus ga naar https://www.vvvorden.nl/oliebollenactie/ en bestel oliebollen, v.v. Vorden-mondkapjes, -sjawl, -muts, -minishirtje en een heerlijke fles ‘Herberg-Glühwein’ van onze sponsor ‘De Herberg’.

Bestel nu je oliebollen en v.v. Vorden merchandise en steun ons kunstgrasproject.

Bestellingen kunnen zaterdag 19 december van 10.00 – 17.00 uur worden opgehaald op het v.v. Vorden sportpark aan de Oude Zutphenseweg. Je bestelling thuis laten bezorgen? Dat kan ook, maar alleen in Vorden!

Het bestellen werkt als volgt:

  1. Geef bij de producten die je wilt bestellen aan hoeveel je ervan wilt bestellen
  2. Vul je contactgegevens in. Wanneer je wilt dat de producten thuis worden bezorgd, dan kan je dat hier aangeven.
  3. Rond je bestelling af en betaal direct via iDeal.

Klik op onderstaande afbeelding en open de ‘Oliebollen-APP’