Al vele jaren verkoopt v.v. Vorden in de week voor kerst oliebollen en de laatste jaren werd dit altijd gezamenlijk georganiseerd met de kerstmarkt van de Welkoop aan de stationsweg. Net als afgelopen jaar zal het dit keer niet op deze wijze gaan plaats vinden, maar gaat de vaste ‘oliebollen werkgroep’ nu de oliebollen bakken op het Sportpark. Op zaterdag 18 december kan iedereen deze volledig ‘corona-proof’ ophalen door langs en over het Sportpark te rijden en in de auto te ontvangen. Het is dit jaar ook mogelijk om vooraf deze oliebollen te bestellen via de ‘Oliebollen-App’. Profiteer van deze app door nu reeds je bestelling door te geven, zodat de ‘oliebollen werkgroep’ nog beter kan inschatten hoeveel oliebollen er gebakken moeten worden en hoeveel tijd zij hiervoor in moeten ruimen. Dus ga naar https://www.vvvorden.nl/oliebollenactie/ en bestel oliebollen van, voor en door v.v. Vorden!

Oliebollen nu al bestellen!

Bestellingen kunnen zaterdag 18 december van 10.00 – 17.00 uur worden opgehaald op het v.v. Vorden sportpark aan de Oude Zutphenseweg. Je bestelling thuis laten bezorgen? Dat kan ook, maar alleen in Vorden!

Het bestellen werkt als volgt:

  1. Geef aan hoeveel oliebollen je wilt bestellen
  2. Vul je contactgegevens in. Wanneer je wilt dat de producten thuis worden bezorgd, dan kan je dat hier aangeven.
  3. Rond je bestelling af en betaal direct via iDeal

Klik op onderstaande afbeelding om direct naar de bestelpagina te gaan!