Afgelopen weekend kenmerkende zich door harde wind en veel neerslag. Toch werd er op diverse velden wel gevoetbald. Echter besloot de KNVB om al het voetbal van vrijdag in zijn geheel af te gelasten. Hieronder was ook de wedstrijd Fortuna Sittard tegen Sparta. Daardoor is er nog geen winnaar aan te wijzen voor speelronde 23 in de Voetbalpool. Peter Leegstra voert de stand voor speelronde 23 aan. Maar Rik Limpers en Frank Brunsveld zijn zeker nog niet kansloos. En ook Sabine Groot Wassink, Cees van Zuilen en Edwin Meijer is er alles aan gelegen om Peter van de eerste plaats te stoten en zo de weekwinst op te eisen.

Het algemeen klassement is na deze speelronde weer spannender geworden. De voorsprong van Sep Enzerink op plaats 2 is nog slechts 11 punten. Nummer 2 is na deze speelronde Bas Schröer, die Luuk Smit een plaats terug wees. Luuk deelt die derde plaats met Sven Hendriks. Jan Leegstra blijft 5e, maar heeft slechts 27 punten achterstand op de koppositie.