In deze tijden van avondklok en beperkte ontvangst van personen wil de VoProVo-organisatie deelnemers verblijden met een middag of avondvullend spel.

Wat is de bedoeling?

De VoProVo-organisatie heeft 1 hoofdonderwerp verzonnen welke geraden kan worden aan de hand van 4 hints die je kunt bemachtigen door het oplossen van 4 opdrachten. Je krijgt dus 4 opdrachten toegemaild. De opdrachten bestaan uit een aantal puzzels.  Door het oplossen van de puzzels krijg je letters. Als je alle puzzels bij de opdracht hebt opgelost, heb je een aantal letters die samen een woord vormen. Dit woord is 1 van de 4 hints die hoort bij het gezochte hoofdonderwerp. Heb je alle 4 de hints dan is de vraag wat de oplossing,  het hoofdonderwerp, is. Heb je deze dan kun je dit mailen naar de organisatie.

Wie kan er meedoen?

Als huishouden kun je je opgeven door uiterlijk vrijdagavond 19 februari 2021 voor 18.00 uur een mail te sturen naar pubquizvorden@gmail.com

Wanneer vindt het plaats?

Je mag het hele weekend een moment kiezen om dit spel te spelen

Wanneer moet het ingeleverd worden?

Uiterlijk zondagavond 21 februari 2021 voor 21.00 uur moeten de antwoorden gemaild worden naar pubquizvorden@gmail.com.

Prijzen?

Het gaat volledig om de eer. Maar er zal een uitslag komen van alle ingezonden oplossingen

Dus mocht je het leuk vinden, geef je dan op. We zien jullie opgave graag tegemoet.

Groeten van de VoProVo organisatie!!