De sponsorcommissie van v.v. Vorden heeft in de afgelopen maanden op succesvolle wijze een samenwerking met OVM Onderlinge Verzekeringen opgezet. De sponsoruitingen in de vorm van shirtreclame (JO17-2), trainingspakken voor de MO15-1, JO15-1, JO15-2 en JO13-3, reclameborden onder het scorebord en in de ballenvanger en een fraaie reclamedoek aan de achterwand van de tribune zijn gisteren vlak voor de wedstrijd tegen VIOD opgeleverd en getoond. Joris Jansen van de Berg sprak namens de sponsorcommissie en het bestuur van v.v. Vorden haar waardering uit en gaf aan Ard Kettelerij van OVM, die de honneurs waarnam van de afwezige Noud Smit (beterschap gewenst!), aan zeer in onze nopjes te zijn met dit sponsorschap. Op onderstaande foto ontvangt Ard Kettelerij een bos bloemen van Joris en een fraaie kiekje van alle spelers en speelsters van Vorden in shirt of trainingspak voor de tribune-uiting van OVM.