Wij hebben weer een aantal nieuwe reclameborden. Wij stellen een tweetal nieuwe sponsors aan u voor.

Vakantiehuis Montafon:

Verblijven in een chalet in Oostenrijk? Dat kan in het nieuwe familievriendelijke viersterrenchalet in het Oostenrijkse Sankt Gallenkirch (Montafon) van de familie Krijt. Of u nu skiet, graag langlauft, snowboardt of wandelt, u zult zich hier niet vervelen. De accommodatie, met twee ruime slaapkamers en ruime woonkamer is voorzien van een houtkachel zodat u na een sportieve dag in de buitenlucht heerlijk kunt genieten van een knapperend vuurtje.

Bouwkundig Tekenbureau Vliem

Bouwkundig tekenbureau Vliem staat voor kostenbewust ontwerp en tekenwerk. Oprichter en eigenaar René Vliem heeft veel ervaring als eerste tekenaar bij verschillende architectenbureaus en weet wat het inhoudt om de wensen van de klant om te zetten in een optimaal product. Opdrachtgevers geven aan dat René Vliem een betrouwbare partner is die ‘de puntjes op de i zet’ en samen bekijkt welke mogelijkheden er zijn binnen het beschikbare budget. Zijn up-to-date kennis op het gebied van regelgeving is voor die advisering en uitvoering onmisbaar. Deze diensten levert René Vliem binnen zowel de particuliere markt als de utiliteitsbouw.