Afgelopen jaar zijn er weer een aantal bordsponsoren bijgekomen. We stellen er wederom twee aan u voor:

KAB:

Met drie vestigingen in Oost Nederland is KAB een goede bekende bij ondernemers en zakelijke dienstverleners. Zij adviseren al jaren met succes het regionale midden- en klein bedrijf, vrije beroepsbeoefenaars en non-profitorganisaties. Met kantoren en Warnsveld, Doetinchem en Didam is een goed advies altijd dichtbij.

Mondzorg Vorden:

Mondzorg Vorden is een moderne algemene praktijk, die kwalitatief hoogstaande tandheelkundige zorg levert aan haar patiënten. U kunt bij hen terecht voor alle reguliere behandelingen zoals kroon en brugwerk, wortelkanaalbehandelingen, behandelen van cariës(gaatjes), frames en protheses. Daarnaast wordt aandacht besteedt aan preventieve mondzorg en een goede zelfzorg. Zodoende worden onnodige behandelingen voorkomen. De patiënt staat centraal.