Afgelopen woensdag hebben de trainers, die Peter Jansen assisteren op de woensdagmiddag trainingen van onze jongste jeugdspelers, nieuwe jassen in ontvangst genomen.

Al vele jaren wordt Peter Jansen op de woensdagmiddag geassisteerd door een vaste groep trainers, die dit met veel plezier doen. Het was een lang gekoesterde wens om de trainers een nieuw tenue te geven en afgelopen woensdag was dit een feit. vv Vorden heeft een aantal nieuwe jassen aangeschaft en laten bedrukken door Mark Zelle. De heren wilden graag met hun nieuwe  jassen op de foto.

Ook zijn er 20 gele jassen met opdruk “organisatie”  aangeschaft. Deze jassen worden door de zaterdagdienst gedragen. Door de gele kleur zijn onze gastheren en dame, die tegenstanders en scheidsrechters ontvangen en aanspreekpunt zijn op het sportpark, goed herkenbaar. De jassen kunnen ook gebruikt worden bij bijvoorbeeld het jeugdkamp, de avondvierdaagse en andere activiteiten.