Zoals u de laatste dagen/ weken van ons gewend bent stellen wij wederom enkele nieuwe bordsponsoren aan u voor.

Vandaag zijn dat:

Wolbrink Metaalbedrijf
Wolbrink Nederland BV is gevestigd aan de Industrieweg 8 te Vorden. Zij produceren straatmeubilair en kunstwerken, zoals afvalbakken, zitbanken, brugleuningen, fietsparkeersystemen en verkeersgeleiders. Parkbanken worden dikwijls voorzien van het logo van de betreffende
gemeente. Daarnaast maken zij celdeuren en veiligheidsdeuren, inclusief de certificering. Kortom zeer veelzijdig in ijzersterk staalwerk!

Zaal 6
Zaal 6 is sinds september 2021 de naam van het sportcafé in sporthal ’t Jebbink. Edwin Schooltink exploiteert Zaal 6 en is actief in sponsoring. Naast een nieuw reclamebord is hij ook shirtsponsor van Vorden 2. Niet alleen is Zaal 6 de “kantine van de sporthal”, maar zij organiseert ook Paasrock, beachvolleybal , JebbinkRock en je kunt er terecht voor feestjes en partijen. Zaal 6 voor plezier en vertier!