Afgelopen dinsdag heeft een nawee van de storm Dennis, die afgelopen weekend over ons land raasde, de ballenvanger op het hoofdveld achter bij het scorebord, geveld. Van de uit 6 palen bestaande constructie, inclusief reclameborden, zijn de middelste twee palen ingescheurd en naar achteren geknikt, waardoor het geheel zo’n 20 graden gevaarlijk achterover helt. Gisterenavond zijn er direct maatregelen getroffen en met behulp van onze sponsor ‘Kamphuis Hoogwerkers’  alle reclameborden verwijderd en herplaatst. Komende zaterdag worden de beide palen vervangen en tevens het metalen geraamte verwijderd, zodat het geheel niet meer topzwaar is en voor de rest van het seizoen in ieder geval nog kan functioneren. De accommodatie- en sponsorcommissie zijn inmiddels al bezig om over een paar maand een nieuwe en structurele oplossing te vinden en te maken. De betreffende reclameborden hebben een nieuwe plek gekregen rondom ons hoofdveld en aangezien er nog enkele nieuwe sponsorborden ingepast moesten worden, is dit direct ook gedaan. De sponsorcommissie zal binnenkort op deze site de nieuwe sponsoren aan u voorstellen.