In de afgelopen week heeft zowel AZC en STEVO een halve wedstrijd ingehaald en Reutum en Suryoye M. op 2e paasdag een afgelaste wedstrijd uitgespeeld. Door deze twee inhaalwedstrijden is het aantal gespeelde wedstrijden (20) bij alle 14 teams in de 2e klasse I gelijk, behalve een halve wedstrijd tussen AZC en Vorden (1-0 tussenstand). Beide ploegen hebben ook hetzelfde aantal punten behaald (19) en spelen een belangrijke rol in de strijd om de directe degradatieplaatsen 14,13 en 12 en de nacompetitie-degradatieplaatsen 11,10 en 9. In de komende zeven weken speelt Vorden nog tegen Witkampers, Lemelerveld, AZC dus en Reutum, alle vier directe concurrenten om de onderste plaatsen. Het 1e elftal speelt ook nog tegen drie ploegen uit het linker-rijtje en naast Bon.Boys en de Tukkers komt zondagmiddag STEVO naar Vorden toe. De geel-roden uit Twente zijn gedegradeerd uit de 1e klas en hebben dit seizoen een plek heeft veroverd in de top-4 en samen met Bon. Boys, BWO en ATC’65 zullen zijn strijden om het kampioenschap en de nacompetitie-promotie plaatsen. Vorden 1 heeft gisteren weer met een volledige groep getraind en dit houdt in dat de geblesseerde spelers Gijs van Veen, Luuk Smit, Bas Abbink en Kris Koning weer op de weg terug zijn en wellicht zondagmiddag tijdens de thuiswedstrijd tegen de ploeg uit Geesteren alweer deel kunnen nemen. Zondag as. speelt om 09.30 de VR2 een thuiswedstrijd, om 12.00 uur de VR1 en om 14.00 uur dus het 1e elftal tegen STEVO. Kom naar het Europlanit Buiten Sportpark en ondersteun ons vlaggenschip voor het