Wat een weekend! AZ speelde spectaculair gelijk tegen FC Utrecht met 5-5. Ajax toonde wat gezichtsherstel door met 1-4 te winnen bij Excelsior, Feyenoord verspeelde punten bij FC Twente. En Vorden 1 boekte 3 belangrijke punten tegen Witkampers 1.

Michiel Balvert wist dit deze ronde het beste te voorspellen. Hij voorspelde 1-1 bij FC Twente – Feyenoord en wist PSV – GA Eagles ook volledig goed te voorspellen. Daarnaast scoorde hij bij de overige wedstrijden ook genoeg punten om de nummers 2, Jeroen de Jonge en Arjan Wagenvoort voor te blijven.

In het algemeen klassement blijft Twan Jansen de nummer 1. Maar langzamerhand komt de rest wel heel dichtbij. Henri Eggink staat binnen 15 punten. Maar ook Gijs van Ditshuizen, Christiaan Wichers en Christaan Brinkhorst staan dicht in de buurt.

Voor de weekuitslag klik hier

Voor de tussenstand klik hier