Wat een zaterdag was dit! En wie had dit kunnen voorspellen? Ajax speelt in eigen huis gelijk tegen Go Ahead Eagles en PSV verliest kansloos bij sc Cambuur. Dit zorgt dat de Eredivisie alleen maar spannender wordt.

Maxime Masselink en Jan Groeneveld wisten dit het beste te voorspellen. Zij gaan aan kop met 34 punten. Bij Maxime moet daarbij ook opgemerkt worden dat zij als enige 1-1 had voorspeld bij Ajax – Go Ahead Eagles, een knappe voorspelling die ook nog eens uit kwam. Jan voorspelde FC Groningen – AZ en Sevilla – Atletico Madrid helemaal goed, wat hem 2x 10 punten opleverde.

Achter Maxime en Jan is Lize Schoppers een goede nummer 3 met slechts 3 punten achterstand op de koplopers. Daarna is er een klein gaatje naar de nummers 4, Wim Enzerink. De koploper in de tussenstand heeft 24 punten. Daarna is er een hele grote middenmoot wat tussen de 19 en 23 punten heeft.

Morgen gaan we kijken of Feyenoord wel kan winnen uit bij NEC en wie de derby is Manchester gaat winnen tussen United en City.

De gehele tussenstand vindt je hier