Speelronde 3 in de Voetbalpool is gewonnen door Martin Leegstra. Deze week was gelukkig weer een “normale” speelronde en niet één zoals  speelronde 2 die pas wordt beslist op 1 december (AZ – Fortuna Sittard). Ansje Vrielink en Hugo van Ditshuizen deelden deze ronde gezamenlijk plaats 2, waarmee Hugo zoon Gijs net 1 punt voorbleef. Gijs deelt de vierde plek met een andere jeugdspeler, namelijk Guus Garritsen.

In het algemeen klassement deed Martin ook prima zaken. Met een 2e plaats in speelronde 1, een voorlopig 13e plaats in speelronde 2 en de weekwinst in speelronde 3 is de koppositie voorlopig voor hem. Daarachter is het Herman Vrielink, die vanwege de winst vorig jaar het hele seizoen “de schaal” achter zijn naam heeft, op plaats 2. Friso Balvert vinden we samen met Jelle Klein Kranenbarg terug op plaats 3 en Guus Garritsen eist voorlopig plaats 5 voor zich op.