Aanstaande zaterdag is de 7e kofferbakverkoop sinds de Corona-crisis bij v.v. Vorden en samen met onze sponsoren en de kantinecommissie kunnen wij weer een aantal zeer aantrekkelijke pakketten aanbieden. Maak het pinksterweekend nog aantrekkelijker met het fraaie weer dat wordt voorspeld en kom zaterdagmorgen tussen 11.00 en 12.30 uur langs bij de ‘Drive-Inn’  voor een drankpakket, een bon van ‘Van Asselt’, ‘Vordense Tuin’, een boodschappenpakket van AH, een Achterhoek-pakket van de Bruna of een heerlijk BBQ-pakket van Keurslagerij Vlogman. Wat betreft dit laatste pakket bieden wij dit keer namens Keurslagerij Vlogman 4 hamburgers, 4 speklappen, 4 bbq-worsten en 4 sjaslics ipv sate’s aan. Tevens is het mogelijk om dit BBQ-pakket van 25 euro uit te breiden met 4 briefstukspiesen en een v.v. Vorden-verassing voor de prijs van 35 euro. In beide gevallen is het pakket ook nog voorzien van een stokbrood, kruidenboter, 2 sauzen en een salade.