Na de winst in speelronde 18 is ook speelronde 22 gewonnen door Luuk Smit. In een ronde die zich lastig liet voorspellen was de voorsprong van Luuk op nummer 2, Wim Enzerink, maar liefst 6 punten. Nummer 3. Jurn van Dam, had 10 punten achterstand. Reza van Houte en Jan Leegstra waren “the best of the rest”.

In het algemeen klassement wist Sep Enzerink zijn leidende positie vast te houden. Wel is de 41 punten voorsprong op nummer 2, die Sep na speelronde 18 nog had, inmiddels geslonken tot een voorsprong van 13 punten. Nummer 2 is weekwinnaar Luuk Smit. Met winst in speelronden 18 en 22 en goede scores in speelronden 19, 20 en 21 is Luuk niet alleen de leider in periode 3, maar doet hij ook weer volop mee in de top van het klassement. Bas Schröer en Sven Hendriks zakken allebei één plaats. Nieuw in de Top-5 is Jan Leegstra. Jan, weekwinnaar van speelronde 1, kent ook een prima 3e periode. Achter Luuk bezet hij daarin momenteel de 2e plaats.