Door de slechte weersomstandigheden in januari, was de wedstrijd waarin Luca Horsting pupil van de week zou zijn, afgelast. Aankomende zondag, 5 mei, wordt nu deze afgelaste wedstrijd gespeeld en is Luca opnieuw de pupil van de week.

De 10 jarige Luca is speler van de JO11-2. Dit team heeft een heleboel trainers, namelijk 3. Hans van Dijk, Micheal Hulleman en Richard Meijer. Ook hebben ze een leider, Reind Krijt. De favoriete speler van Luca is Luis Suarez en die voetbalt bij één van de favoriete clubs van Luca, Barcalona. Een andere favoriete club van Luca is Feyenoord.
Net als vele andere jonge spelers van vv Vorden vindt Luca naast het voetballen gamen erg leuk. Op de vraag wat hij later wil worden krijgen we het antwoord, politieagent.
Luca vindt het super leuk dat hij pupil van de week is en denkt dat er aanstaande zondag veel doelpunten zullen worden gemaakt. vv Vorden wint met 4-3.
We wensen Luca een fijne zondag middag toe.