Afgelopen zondag, 28 april, was eigenlijk de laatste dag van de voetbalplaatjesactie bij de AH Grotenhuys in Vorden. Maar door het grote succes en de velen vragen naar de laatste plaatjes om het verzamelalbum vol te krijgen, heeft AH Grotenhuys besloten om nog enkele dagen aan de actie vast te plakken. ‘Zolang de voorraad strekt, zijn er nog voetbalplaatjes te verkrijgen aan de kassa bij de AH’, aldus Wilbert Grotenhuys. Bij iedere 10 euro aan boodschappen krijg je een zakje voetbalplaatjes en zodoende kun je dus deze dagen (naar verwachting tot  donderdag, maar pin mij er niet op vast) de laatste v.v. Vorden-voetbalplaatjes bemachtigen’, aldus de zeer tevreden organisator van deze AH-Grotenhuys – v.v. Vorden spaaractie. In samenwerking met de voetbalvereniging Vorden zal er op woensdagmiddag 15 mei van 13.00 uur tot 17.00 uur bij de Albert Heijn aan de dorpsstraat in Vorden een ruilactie plaats vinden. Over deze middag zal binnenkort zowel in het Contact als op deze website verdere bijzonderheden vermeld worden.