Komende zaterdag, 6 juni as, wordt er voor de laatste keer dit seizoen de kofferbakverkoop gehouden en tevens is dit het moment om ook nog de statiegeldflessen in te leveren. De kofferbakverkoop is een initiatief dat genomen is door de kantinecommissie en het bestuur en heeft uiteindelijk 7 keer plaats gevonden en was in deze corona-periode een prima manier om onze kantinevoorraad te verkopen en tevens in samenwerking met enkele plaatselijke ondernemers fraaie pakketten aan te bieden. Komende zaterdag wordt dit dus voor de laatste keer tussen 11.00 en 12.30 georganiseerd en is het dus ook mogelijk om de statiegeldflessen of kratten in te leveren. Op hetzelfde moment wordt ook voor de pupillen en junioren een Mini-Wikee georganiseerd en tijdens de onderling toernooitje op halve velden is het niet toegestaan om als toeschouwer of publiek aanwezig te zijn.