Het ‘groen-plan’ met daarin de aanleg van twee geluidswallen, het voorzien van bomen en struiken op deze wallen, het herplanten van vele bomen en de opslagplaats achter het 2e veld opnieuw inrichten, behoorde toe aan het Masterplan A, dat in april 2021 haar eerste oplevering kende toen het kunstgrasveld werd opgeleverd. Nu, ruim een jaar later zijn de laatste werkzaamheden dus verricht en is er ook nog een ondergrondse sproei-installatie aangelegd, is het gehele hoofdveld voorzien van een nieuwe omheining en tegelpad en hebben wij het sportpark voorzien van de gewenste en noodzakelijke groene elementen. De laatste twee maanden is er op de achtergrond al volop gewerkt aan dit groen-plan en hebben vrijwilligers al de wal aangelegd, graafwerkzaamheden verricht en de betonpalen van het 1e veld hergebruikt als bestrating bij de opslagplaats achter het 2e veld. Gisteren is er door een groep van 17 seniorenvoetballers een ware boomplantdag georganiseerd en in totaal zo’n 300 bomen, struiken en ‘opslag’ geplant.