Zoals ieder seizoen het geval is wordt de teampagina op de website van v.v. Vorden ververst met de nieuwste gegevens van het betreffende team, inclusief een fraaie elftalfoto. Ook wordt er dit seizoen weer een presentatiegids uitgebracht (2e zondag van oktober) waarin natuurlijk ook alle teams worden gepresenteerd middels deze elftalfoto. Onze fotograaf Johan Bolink zal dan ook de komende vier weekenden tijdens de thuiswedstrijden van alle 30 teams de foto maken en daarvoor is onderstaand schema opgesteld. Voor een fraaie elftalfoto hebben wij de volgende afspraken gemaakt: Keeper zit of staat in het midden, begeleiding in uniform tenue (of coachjas, of geel t-shirt of v.v. Vorden polo-shirt) aan de zijkant, zittende spelers met de handen op de knieën en de staande spelers met de handen op de rug. De jeugdteams t/m JO12 maken een elftalfoto met twee rijen en vanaf JO13 t/m de senioren met drie rijen (5-6-5 of 5-6-6 of 5-7-6).

Kijk in dit schema wanneer jouw team aan de beurt is. Voor de 45+ en het G-team wordt nog een passend tijdstip afgesproken : Schema_Elftalfotos_2020_2021

Hieronder enkele fraaie voorbeelden van elftallen uit de afgelopen seizoenen, zoals de JO11-2 uit 2017, de JO12-1 uit 2018, de B1 uit 2016 en het 2e elftal van afgelopen seizoen