De laatste oefenwedstrijden zijn gespeeld en Vorden 1 heeft na de overwinning op Keyenburgse Boys en het gelijke spel tegen PAX afgelopen zondag verloren van 1e klasser Grol (1-3). Ook het 2e elftal en enkele jeugdteams hebben afgelopen weekend oefenwedstrijden gespeeld, maar het komende weekend start het seizoen 2023-2024 daadwerkelijk met de eerste bekerwedstrijden. Bij de jeugd noemt de KNVB dit de eerste fase en betreft het een competitie van 7 á 8 teams. Bij de senioren is het de bekerpoule met voor ieder team drie wedstrijden (3-10 en 17 september), waarvan dus komende zondag de eerste ronde plaats vindt. Vorden 1 speelt thuis tegen 1e klasser RKZVC, het 2e elftal speelt thuis tegen Albatros en VR1 spelen in en tegen Lochuizen VR1. Bij de jeugd is het op 2 september dus de start van de 1e competitie van dit seizoen en wordt ook onder bekervoetbal geschaard. In een poule van 8 gaat na 7 wedstrijden (2-9-16-23-30 september en 7-14 oktober) alleen de winnaar door naar de 2e ronde (knock-out) en komende zaterdag staan met Vorden JO15-1 tegen CSV Apeldoorn JO15-1 en Vorden JO17-1 tegen FC Zutphen JO17-1 al direct twee interessante ontmoetingen op het programma. 

Klik voor het gehele programma van dit weekend in het hoofdmenu op ‘Wedstrijdinfo’ en daarna op ‘Wedstrijdprogramma’ .