In een nieuwe competitie, en een klasse lager dan vorig jaar pakken een aantal oudgedienden van Vorden 3 het nieuwe seizoen weer op. Aangevuld met Frank en Michiel, die na een jaar kruisbandletsel weer fit zijn. Arjan heeft de sprong van 7 naar 4 gemaakt. Voor hem niet zo’n grote stap omdat hij al jaren op donderdagavond mee traint. Ook Bram, beter bekend als Brammetje, is na een jaar wat anders te hebben gedaan terug op de velden. Ook Bart is terug van weggeweest. Nadat zijn keeperscarriére jammerlijk ten einde kwam vanwege blessureleed had hij het lange baanschaatsen weer opgepakt. Gelukkig voor ons ging daar erg veel tijd inzitten waardoor hij nu onze voorhoede komt versterken. Dan komt het huidige 4e op een selectie van 13 spelers, en dat is niks te ruim. Gelukkig kunnen we een beroep doen op een aantal spelers die regelmatig mee willen doen, maar waarvoor elke zondag spelen nét gek genoeg is. En zo gaan we het dit seizoen proberen …….. Een doelstelling? ja die is er. We willen elke zondag een verzorgde pot voetbal op de dag leggen, en hopen zo menig tegenstander te verslaan !!

Het eerste klusje was direct een 1e elftal, al zegt dit gelukkig niet zoveel. De gehele eerste helft waren we de bovenliggende partij, maar een bal tussen de palen schieten bleek moeilijker dan gedacht. Erwin raakte nog een keer de lat, maarja dat telt niet als doelpunt. Invallerkeeper Joris kreeg niet veel te doen, maar die laat zich bovendien ook niet makkelijk passeren. Net voor rust was het dan eindelijk raak. Niels zette Bart na een mooie pass voor de keeper en nu ging de bal wel tegen de touwen. Na de rust was het van onze kant iets minder, en de tegenstander kwam wat beter in het spel. Toch hadden we de zaakjes redelijk voor elkaar, en het was een makkelijk gegeven strafschop (gevalletje hands ???) die een andere stand op het bord zette. Veel grote kansen kregen we niet, maar we sprongen wel slordig met de mogelijkheden om. Een foute uittrap van de keeper werd door Bart gecontroleerd, en met de binnenkant van de schoen onderin de hoek geschoven. Hoe makkelijk kan het zijn …….. Doordat we de bal veel te snel diep speelden werd de slotfase erg rommelig, maar de zege kwam niet in gevaar.