Slechts twee deelnemers voorspelden een overwinning voor FC Twente bij Vitesse. De eerste, Henry Koning, behaalde echter ook bij twee wedstrijden geen punten, waardoor Henry met 45 punten op plek 14 eindigde in deze speelronde. De andere deelnemer die winst voor FC Twente voorspelde was Jurjen Temming. Met onder andere 5x 7 punten en 1x 10 punten kwam Jurjen tot een totaalscore van 58 punten deze week, waarmee hij de concurrentie ruim voor bleef. Cees van Zuilen en Mees Enzerink behaalden beiden 53 punten, waarmee zij de tweede plaats delen. Germa ten Duis en Arjan Wagenvoort maken de Top 5 van deze week vol.

De nieuwe koploper in het algemeen klassement is Arjan Wagenvoort die de laatste week erg goede scores neer weet te zetten. In week 19 werd Arjan weekwinnaar. In speelronde 20 werd hij tweede. Ronde 21 is nog niet uitgespeeld en speelronde 22 werd door Arjan afgesloten met een vijfde plaats. Voormalig koploper Bas van der Veen staat 8 punten achter op Arjan. Nieuw in de Top 5 is Herman Vrielink.