In de vijfde wedstrijd in de poule van de Beltona Competitie heeft het ‘Onder 21’ team van v.v. Vorden met 3-2 verloren van Concordia Wehl. Op het nieuwe kunstgras van de club uit de Liemers had het team van Vorden gisterenavond  door vakantie, blessures en ziekte slechts 6 spelers uit het 1e, 2e en 3e elftal en speelde het dus met 8 spelers uit de JO19-1 en JO17-1 met een relatief jong elftal. De wedstrijd was in de 1e helft gelijk opgaand en kende in de 2e helft een fase waarin Vorden de bovenliggende partij was. In een aantrekkelijke en goede wedstrijd kwam Vorden door doelpunten van Luuk Smit twee keer op gelijke hoogte, maar in een ondertal situatie in de laatste 8 minuten van Vorden (Ties Wentink moest met geel, 10 minuten het veld af – regel ‘Onder 21’) kreeg Concordia Wehl het toch nog voor elkaar de winnende 3-2 te scoren. Vorden ‘Onder 21’ speelt nu nog 1 poulewedstrijd uit tegen de Tubanters in Enschede.

Opvallend in de opstelling was het feit dat voor het eerst de gebroeders Verstege met elkaar een wedstrijd speelde. Keeper Robin Verstege (24), die alweer voor het 8e seizoen onder de lat staat bij het 1e elftal, speelde samen met zijn jongere broer Mike Verstege (18) die normaal gesproken op zaterdag in de JO19-1 speelt. Verder was het opvallend dat er vijf spelers van ‘onder de 17’ mee deden, want Bart Jansen en Dion Besselink (beide spelend in de JO19-1) kregen gezelschap van de leeftijdsgenoten Jurre Heij, Sander Visschers en Werner Rondeel uit de JO17-1. Trainer Michel Feukkink was een tevreden coach en had in een goede wedstrijd weer enkele toekomstige selectiespelers aan het werk gezien. ‘Ik kijk natuurlijk op zaterdag wel eens naar de JO19-1 en JO17-1 en Dion Besselink heeft afgelopen zondag zelfs nog met het 1e mee gedaan, dus ken de meeste spelers wel. Maar het was mooi om te zien dat de jonge jongens uit de JO17-1 en JO19-1 het zo goed op pakten. Ze mogen allemaal tevreden zijn over hun prestatie, maar als ik toch een speler een extra compliment mag geven dan is het middenvelder Bart Jansen (17), want hij speelde een erg puike wedstrijd.’