Terwijl de meeste amateurvoetballers  deze morgen snel weer het bed in doken vanwege een afgelasting, mochten wij wel aantreden in Geesteren. Het moet gezegd, het veld was wit, maar goed te bespelen want de bovenlaag was niet bevroren. Helaas konden wij ons niet aan de indruk onttrekken dat een aantal spelers met frisse tegenzin de schoentjes aan deed, en aan de warming-up begon. Toen eenmaal het start sein gegeven was waren wij absoluut nog niet bij de les, en binnen een minuut stonden we  achter. De terugspeelbal richting onze keeper had meer weg van een assist, waardoor het een “koud kunstje” voor de spits was om te scoren. Deze klap kwamen we niet meer te boven, en binnen 20 minuten stond er al een 4-0 tussenstand op het bord. Als een kip zonder kop probeerde we de vroege achterstand ongedaan te maken. Echter de passing was zo beroerd dat de tegenstander keer op keer kon counteren. Ook de veldbezetting bij balverlies was zwaar ondermaats. Zodoende kon GSV, wat echt geen hoogvlieger is, doen wat het zelf wilde. Zelfs met een man meer, een speler werd alleen al voor de intentie van de overtreding de gele kaart voor gehouden, konden we geen vuist maken. We waren dan ook blij dat het rustsignaal gegeven werd.  Tja … wat zeg je dan ??? Er zijn van die dooddoeners als, we beginnen weer op 0-0 etc etc, maar voetballers hou je ook niet voor de gek.  Er werd om meer organisatie, en beleving  gevraagd. Dat samen met meer concentratie tijdens het aannemen en spelen van de bal, zou misschien wat op kunnen leveren. De doelstelling werd dan ook, zorgen dat je aan de tweede helft een goed gevoel over houdt. Niels en Kleine Jan , gelukkig was 5 afgelast zodat we dankzij Jan op 13 spelers kwamen, kwamen nu in het veld, zodat links en rechts iets met de poppetjes geschoven was. Nu kon het in één keer wel !!! Het Sinterklaaspak was ingeruild voor een voetbal tenue, en GSV kwam niet meer van eigen helft af. Er was druk op elke bal en dankzij een goede veldbezetting waren er continue meerdere afspeelmogelijkheden. Er werd wel 5 tempo’s sneller gespeeld, en het was wachten op doelpunten. Niels scoorde de eerste op aangeven van rechtsback Robert, die de ruimte voor hem heel goed bespeelde. Jurjen kopte uit een corner van Loggie de 4-2 binnen, en was bij elke hoge bal sterk met zijn hoofd. Stefan speelde voor de spits waardoor deze geen bal meer kreeg, en durfde door te schuiven. In de omschakeling bij balverlies stonden Jan en Loggie elke keer goed, zodat het gemor aan GSV kant steeds harder werd. En nou net die éne keer dat ze op onze helft waren kregen ze ook nog een penalty. Aangezien de scheids alle beslissingen goed had vandaag zal deze ook correct zijn geweest. Peter kon er net niet bij waardoor het 5-2 werd. Sven scoorde nog wel de 5-3 op aangeven van Jan, maar verder kwamen we niet. Simpelweg omdat de tijd erop zat. Ondanks een sublieme tweede helft bleef er toch wel een katertje hangen …… Ook op ons niveau gaat er niets zonder een beetje inzet en beleving. een dure les aangezien veel ploegen in de bovenste regionen punten verspeelden, helaas wij dus ook.