Vanaf dinsdag 15 juni wordt er ‘groot onderhoud’ verricht op de 2,5 natuurgrasvelden van ons Sportpark. Dit houdt in dat er geverticuteerd is, gesneden, vlak gemaakt, gezaaid en extra kort gemaaid. De nieuwe oefenstrook achter het hoofdveld is helemaal opnieuw vlak gemaakt en ingezaaid, zodat ook dit ‘veld’ halverwege augustus beschikbaar en gereed is voor trainingen. In deze week staat er nog een extra zaai-moment ingepland, omdat wij tegelijkertijd met het onderhoud van de velden ook de stroken achter het kunstgrasveld en langs het 2e veld mee hebben genomen. Tegelijkertijd met dit ‘groot onderhoud’ zijn er afgelopen zaterdag ook weer enkele verbeteringen aangebracht op ons Sportpark, want een groep van 10 vrijwilligers hebben de ballenvanger van de oefenstrook geplaatst en tevens is de ‘boarding’ geplaatst op het pannaveldje. In de komende weken in Juni, Juli en Augustus krijgen de natuurvelden volop de tijd en gelegenheid om weer aan te sterken en gereed te worden voor het nieuwe seizoen.