Speelronde 27 in de Voetbalpool is gewonnen door Germa ten Duis. Deze ronde stond met name in het teken van “de Klassieker”. Negen deelnemers voorspelden een overwinning voor de Rotterdammers. Maar uiteindelijk was het toch Ajax dat aan het langste eind trok, waardoor Feyenoord nog een jaar langer moet wachten op een overwinning op de grote rivaal.

Germa ten Duis voorzag in ieder geval wel een Amsterdamse overwinning en voorspelde daarbij ook nog eens beide makers van het eerste doelpunt goed. De 14 punten bij deze wedstrijd samen met de de volle buit bij FC Twente – PEC Zwolle & Vitesse – RKC Waalwijk droegen flink bij aan de totaalscore van 59 punten die Germa wist te behalen.

In het de TOP-5 van het algemeen klassement liep koploper Bas van der Veen 8 punten uit op zijn naaste concurrent en klom Jan Leegstra naar plek 3.