De VoProVo-pool is weer uit zijn winterslaap ontwaakt en weer van start gegaan. En met de 0-0 bij PSV – Sparta Rotterdam was het best wel een verrassend begin. Daarnaast verloor Real Madrid ook van Villareal. Sowieso werd er niet veel gescoord. Want ook RKC Waalwijk – SC Heerenveen eindigde in 0-0. 0-0 is een uitslag die uberhaupt niet veel wordt voorspeld.

Maar deze uitslagen zorgden wel voor een duidelijke koploper. Germa ten Duis heeft maar liefst 38 punten behaald. AZ – Vitesse en Willen II – Roda JC voorspelde ze helemaal goed en bij FC Twente – FC Emmen en Fortuna – GA Eagles haalde ze 7 punten. Een prima score na deze zaterdagwedstrijden. Germa heeft hierdoor een gat geslagen naar de achtervolgers.

Twan Jansen is de nummer 2 met 28 punten. Daarna zit het heel dicht bij elkaar. De nummer 20, Dick Zelle, heeft bijvoorbeeld maar 5 punten minder dan Twan. We gaan zien hoe dit vandaag gaat lopen.

Klik hier voor de tussenstand