Wegens de corona-maatregelen hebben wij besloten om dit jaar de Flessenactie op zaterdag 8 januari geen doorgang te laten vinden. Het op de traditionele wijze (sinds 1994) met de gehele jeugdafdeling langs de deuren gaan in de bebouwde kom van Vorden om de statiegeldflessen en kratten op te halen, vonden wij gezien de huidige omstandigheden niet passend en vandaar dat komende zaterdag 8 januari de flessenactie dus op deze wijze ook niet door zal gaan. Wel hebben wij vanaf vandaag bij onze hoofdsponsor AH Grotenhuys de ‘gele knop’ beschikbaar gesteld gekregen en dit houdt in dat de gehele maand januari en februari bij het inleveren van statiegeldflessen de opbrengst op naam van v.v. Vorden gezet kan worden. Tevens hebben wij besloten om in deze periode (januari) op vier zaterdagen (8, 15, 22 en 29 januari) u de gelegenheid te geven om de statiegeldflessen in te leveren bij het Europlanit Buiten Sportpark in Vorden. Wij zijn deze vier zaterdagen van 10 tot 12.00 uur aanwezig, zodat u de kratten en flessen bij ons in kunt leveren. Zodoende willen wij op deze wijze alsnog de flessenactie gestalte geven, al is het door de corona-maatregelen niet op de traditionele wijze.