We zijn alweer toe aan het tweede weekend sinds de vernieuwde corona-maatregelen en dit houdt in dat er al voor het tweede weekend geen publiek aanwezig is en de kantine gesloten is en alleen voetballers, trainers en scheidsrechters actief zijn op ons Sportpark. Ondanks deze beperkende maatregelen zijn wij bij v.v. Vorden wel content met het feit dat het belangrijkste onderdeel van onze club in ieder geval wel doorgaat en er ieder weekend lekker gevoetbald kan worden. Wij zijn echter wel druk bezig om ervoor te zorgen dat de liefhebbers, supporters en geïnteresseerden toch wedstrijden van de elftallen van v.v. Vorden kunnen gaan zien, beginnend met de thuiswedstrijden van Vorden 1. Morgenmiddag zal via een livestream de wedstrijd worden uitgezonden door Damian en op de achtergrond zijn wij bezig met een permanente oplossing samen met onze sponsor ICT van den Brink. Wij houden u deze week verder op de hoogte van de  ontwikkelingen, maar bij deze dus alvast de aankondiging dat morgenmiddag er via YouTube of Facebook gekeken kan worden naar Vorden tegen WSV. Vanmiddag gaan wij testen en vanaf vanavond zullen de hyperlinks, adressen en YouTube- en Facebooklinkjes bekend worden gemaakt.

https://www.facebook.com/allesovervorden/

https://www.youtube.com/channel/UCSscLYSOVCJ8cMpz9HK5sOg