Verslag door supporter Sidney Gout
Zaterdag 2 oktober speelden Vorden JO13-1 uit tegen FC Trias. Het was hun eerste competitie wedstrijd. Trainer Ties Oplaat begon in een 4-3-3 opstelling. Vorden zette meteen druk na de aftrap, had veel balbezit, maar dat leiden ook soms ook tot onnodig balverlies. Sep bracht keurig elke keer rust in het spel, wanneer Trias gevaarlijker dreigde te worden. Het spel golfde op en neer met kansen aan beide kanten die tot op heden niet binnenvielen en de stand op 0-0 bleef staan. Gedurende de 1e helft besloot trainer Ties, Thijs Scheurink in de ploeg te brengen en dat bleek een goede zet te zijn, want hij schoot de bal prachtig binnen, 0-1. Vorden bleef het proberen, maar FC Trias was in sommige momenten de betere ploeg in de 1e helft.

Beide ploegen kwamen gelijkwaardig uit de kleedkamer, echter al snel kwam FC Trias beter in het spel en dat resulteerde dan ook in de 1-1 en kort daarna kwam de thuisploeg zelfs op een 2-1 voorsprong, dit was een zure appel. Trainer Ties moest wat verzinnen om de achterstand ongedaan te maken en hij bracht wat verse krachten in, dit pakte goed uit. Vorden kwam beter in het spel en kon FC Trias weer onder druk zetten. Eerst kreeg Luuk de Jonge een grote kans op de gelijkmaker, maar dat kon de keeper nog voorkomen. De tijd tikte weg en Gijs Jansen werd weer in het veld gebracht, hij ging op avontuur en schoot prachtig de bal op de lat, maar kon in de rebound de 2-2 binnen tikken. In de eindfase zette Vorden nogmaals aan en met een aanval via de zijkant waar Thijs Scheurink de bal goed voorzette op Luuk de Jonge die in staat was om de 2-3 binnen te schieten! Vorden speelde de laatste minutren de wedstrijd goed uit, waardoor de eerste overwinning van de competitie binnen is! Ik ben trots op de deze toppers, de komende thuiswedstrijd ben ik weer van de partij! 🖤💛💪🐯