Dennis Wentink is de eerste deelnemer die voor de tweede keer weekwinnaar is geworden van de vv Vorden Voetbalpool. Een speelronde die merkwaardig begon. Alleen Oscar Rondeel wist op vrijdag punten te scoren. Bij alle overige deelnemers bleef te teller op 0 staan. Op zaterdag werd er een stuk beter gescoord, al waren er maar 3 deelnemers die een gelijkspel hadden voorspeld bij ADO – Heerenveen. Ook 3 deelnemers haalden de volle buit bij de wedstrijd van de week Vitesse – Fortuna Sittard. De top 5 van van deze week is als volgt:

In het algemeen klassement zag Henri Eggink zijn voorsprong als sneeuw voor de zon verdwijnen. Van de 26 punten die hij vorige week voorstond zijn er nog 9 over. Bas van der Veen, die al weken lekker scoort, zit hem op de hielen. Verder valt op dat een aantal voormalig weekwinnaars niet de vorm van de eerste speelrondes hebben weten vast te houden. Van hen is het alleen Sven Hendriks die nog in de top 5 staat. Nieuw in de top 5 is Michiel Balvert. Samen met Twan Eggink, die één plaats stijgt, deelt hij plaats 4.