Terwijl het deze twee weken juist rustig is met de voetbalactiviteiten op ons Sportpark is er desondanks voldoende reuring waar te nemen en zijn er een aantal belangrijke zaken gerealiseerd. Allereerst is er donderdag en vrijdag extra onderhoud gepleegd op de 3 speelvelden en de oefenhoek. Allereerst is er via een extra bewerking op veld door gezaaid. Daarnaast is er op alle drie velden zogenaamd ‘dresszand’ gestrooid om de velden ietwat schraler te maken. Tenslotte zijn de drie velden ook nog ‘gevertidrained’ om a) het dresszand met regenbuien in het veld te krijgen en b) de velden ook voldoende te beluchten. SInds wij in 2016 een nieuwe pomp hebben en een puls hebben geslagen ter hoogte van het scorebord is er sprake van ‘roestwater’ waardoor er met het sproeien van de velden in de zomermaanden een flinke ‘bruine laag’ achterblijft op de doelen, omheining, achterkant tribune, lichtmasten, vlaggenmasten, dug-outs en verplaatsbare doeltjes. Om dit op te lossen is er een nieuwe pulse geslagen en zal er via een ontijzeringsinstallatie via de pomp geen roestwater meer gebruikt worden. Wij hopen hiermee het probleem op te lossen en niet meer via de klussendagen met een ‘naar en superscherp goedje’ de materialen schoon te maken. Tenslotte is ook de ‘nood ballenvanger’ geplaatst en zal volgende week het net erin gehangen worden, zodat voor de eerste speeldag in maart dit speltechnische middel beschikbaar is op het hoofdveld.

Klik hier voor de veldonderhoudsfilmpjes op het YouTube kanaal van v.v. Vorden