Het was een weekend met misschien wel niet zoveel verrassingen. De toppers in de Eredivisie wonnen bijna allemaal. De ondersten verloren bijna allemaal. De topper tussen Ajax en Feyenoord eindigde onbeslist. Na de laatste weken was dat misschien nog een verrassing aangezien Feyenoord in de winning mood was en Ajax diverse punten liet liggen. In Engeland liep het Manchester United van Erik ten Hag in de laatste minuut tegen een zeldzame nederlaag aan tegen Arsenal, die hierdoor zijn koppositie verstevigde.

In de weekstand was Erwin Hengeveld de beste met 74 punten. Hiermee troefde hij zijn zwager, Rob Enzerink, net af. Hij had 1 punt minder. Achter hen eindigde Stan de Beus als 3e.

In het klassement deed Stan, door zijn 3e plek, goede zaken in het algemeen klassement. Hij steeg met stip door naar plek 4. Christiaan Wichers had een mindere week en verloor een aantal plekken en staat nu 10e. Twan Jansen blijft koploper en Henri Eggink is 2e.

Komende week een midweeks programma die al op dinsdag begint. Dus zorg dat je tijdig jouw pool inlevert.

Klik hier voor de weekstand.

Klik hier voor het algemeen klassement