In het 1e warme lenteweekend van 2023 is Erik Oldenhave aan kop na de zaterdagwedstrijden. Hij voorspelde goed dat FC Utrecht met 2-0 ging winnen van RKC Waalwijk en dat FC Volendam met 2-1 ging winnen van Sparta Rotterdam. Mede hierdoor staat Erik met 37 punten bovenaan

Dit is ook het weekend dat Vorden 7 op zondagmorgen kampioen kan worden in Miste. Misschien daarom is het ook geen toeval dat er 3 spelers van Vorden 7 in de top 5 staan. Sven Hendriks is de nummer 2 met 35 punten. En Michiel Balvert en Robin Koster staan daar met 34 punten weer kort achter. Laatstgenoemde heeft met zijn 2-1 tactiek de laatste weken de smaak aardig te pakken en draait deze week weer bovenin mee.

Wie er met de weekwinst aan de haal gaat zal vanavond laat bekend worden als Espanyol en Barcelona om 22.45 uur klaar zijn. De uitslag van deze speelronde volgt morgen.

Voor de tussenstand klik hier