Afgelopen weekend is onze huisfotograaf Johan Bolink gestart met het maken van de traditionele elftalfoto’s voor het seizoen 2022-2023. Deze foto’s zullen worden geplaatst op de teampagina’s van de website van v.v. Vorden en tevens worden gebruikt in de Presentatiegids 2022-2023. De eerste teams staan inmiddels op de gevoelige plaat en zijn ook al terug te vinden op de persoonlijke website van Johan Bolink en in het komende weekend zullen de betreffende thuisspelende teams op de foto worden gezet. Denk eraan dat de leiders/coaches/trainers enz. eenduidige kleding aan hebben en in ieder geval geel-zwart en voorzien van een vorden-logo. Begeleiders van (jeugd)teams en elftallen die nog niet in bezit zijn van een zwarte coachjas en een geel Jako t-shirt kunnen contact opnemen met de Udo Heij van de kledingcommissie. Johan Bolink zal de meeste foto’s gaan maken op het hoofdveld en meld je dus met het volledige team een half uur voor aanvang van de wedstrijd om de foto te laten maken.