In het afgelopen weekend en maandagavond zijn alle 29 teams op de elftalfoto gezet, allemaal in de nieuwe tenues. Onder leiding van huisfotograaf Johan Bolink is er werkelijke een uitstekende prestatie geleverd met daarbij ook de complimenten aan de vele leiders en trainers door keurig volgens het schema de teams gereed te maken voor de betreffende elftalfoto. Inmiddels zijn ook de van de meeste teams de namen binnen, zodat de teampagina’s op de website in zijn geheel bijgewerkt kunnen worden. De 29 teampagina’s zijn dus op onze website nu weer actueel en iedereen staat te ‘shinen’ in de nieuwe v.v. Vorden geel-zwarte tenues. Ook de redactie en de opmaak van de presentatiegids kan nu de puntjes op de ‘i’ zetten, door de nieuwe teamfoto’s te plaatsen en zodoende geheel actueel met de nieuwe tenues te laten maken. Deze maand wordt de datum bekend wanneer de presentatiegids bij de leden, donateurs, sponsoren en overige belangstellende in de bus valt.